Plechovka 330 - 500 ml

17 položek celkem
25 Kč

Lemon je jedinečné spojení nealkoholického piva a citronové esence. Proto je jedním z mála nealkoholických beermixů a je vhodný i pro řidiče. Jeho výrazný osvěžující charakter...

Kód: 7070
rebel nealko
25 Kč

Světlé nealkoholické pivo se vyznačuje střední hořkostí, bohatou pěnou a vyváženou chmelovou chutí. Při jeho výrobě se používají nejkvalitnější odrůdy žateckých...

Kód: 7073
moravia punkevni plech
Novinka
60 Kč

Nefiltrovaný a nepasterovaný ležák se zlatou barvou, střední hořkostí a výbornou pitelnosti.

Kód: 6191
moravia rathaus bier plech
60 Kč

Osvěžující aroma citrusových plodů, společně s velmi dobrou plností chuti vytváří osobitý charakter tohoto skvělého ležáku.

Kód: 6185
moravia petrov plech
60 Kč

Moderní interpretace klasického českého stylu. Pivo je světlejší než většina ležáků na trhu díky použití pouze plzeňského sladu v moderním pivovaru.

Kód: 6188
axiom pilot
65 Kč

Jen málo piv vyvolalo v našem pivovaru více diskuzí jako náš světlý ležák. Jsme v Česku, takže náš světlý ležák by měl dosahovat české kvality.

Kód: 3452
axiom sour ipa plech
65 Kč

Kombinace složitého a jednoduchého. Tohle pivo spojuje kyselost a trpkost s tropickými a květinovými chmelovými notami, což přináší překvapivě pitelný výsledek.

Kód: 2873
baraba ipa plech
65 Kč

India Pale Ale (IPA), svrchně kvašené pivo anglického typu, dvakrát chmeleno za studena, které je charakteristické vyšším obsahem alkoholu a výraznou hořkosti.

Kód: 7500
sibeeria marketka plech
65 Kč

Mistr a Markétka: legendární román Michaila Bulgakova se představuje v imerzivním divadle v podání nezávislého divadelního souboru Tygr v tísni.

Kód: 7524
axiom black currant plech
Novinka
69 Kč

Nový den, nový Sour Station. Do této Axiomské verze kyselého pivního stylu Berliner Weisse jsme přidali černý rybíz, pražený pepř a koření Sumah.

Kód: 5207
lucky bastard oktagon
Novinka
69 Kč

Výborně pitelné plné světlé pivo s jantarovým nádechem. Zaujme Vás výraznou chutí po citrusech a borovicích. Střední chmelová hořkost s příjemným dozvukem. 

Kód: 6587
sibeeria taumata plech
89 Kč

Milujeme vaření ležáků a milujeme vaření s novozélandským chmelem.

Kód: 7527
axiom ray of hop plech
95 Kč

Naše nová West Coast IPA - ovocná, výjimečně hořká a velice příjemná.   

Kód: 1172
sibeeria drunk on fruit plech
109 Kč

Kooperační várka s chorvatským The Garden je hutná tmavě červená šestnáctka s celou paletou karamelových sladů, které dodávají lehké kyselosti další rozměr.

Kód: 7539
sibeeria canis major plech
115 Kč

Jelikož to má být festivalové pivo, volba padla na hazy pale ale s mixem ovocných chmelů Talus, Motueka, Citra a Simcoe.

Kód: 7530
sibeeria autumn tactic plech
119 Kč

Autumn Tactics byla jedna z prvních NEIPA, co jsme kdy uvařili.

Kód: 7536
sibeeria yummy blueberry plech
135 Kč

Ano, legislativně je to pořád pivo! Naše nové Yummy opět posouvá hranice o něco dál:

Kód: 7533