Birra Chips

5 položek celkem
birra chips
39 Kč

Křupavá pochutina, která může představovat lepší alternativu ve srovnání tradičními chipsy.

Kód: 380
39 Kč

Křupavá pochutina, která je lepší variantou ke klasickým chipsům. Navíc s česnekem.

Kód: 3323
birra classic
39 Kč

Křupavá pochutina, která je lepší variantou ke klasickým chipsům. Navíc s mákem, který obsahuje železo. Produkt je nabit rostlinými bílkovinami a vlákninou.

Kód: 887
39 Kč

Luštěninové krekry s řepou. Bezlepkové s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny.

Kód: 3818
39 Kč

Křupavá pochutina, která je lepší variantou ke klasickým chipsům. Navíc s chilli.

Kód: 3320

Prvotní myšlenka začít vyrábět luštěninové výrobky se pojí s cestami do Indie v letech 2008 – 2009, kdy můj kolega, vyznávající jedno z mnoha tamních náboženství, si ze své cesty přivezl mimo jiné několik tamních různých produktů z luštěnin.
Dal mi je ochutnat a oba jsme se shodli, že jsou zajímavé. Já jako člověk, který ve zdravém životním stylu, bylinných preparátech a potravinách pracuji profesionálně již 19 let jsem však cítil, že tyto výrobky jsou svým způsobem primitivní a nedotažené, samozřejmě jsem to kolegovi řekl. On však odpověděl, že toto se dělá v Indii i na ulici a má to dlouhou tradici, a že kdyby to šlo vylepšit, už by to dávno udělali. S tímto závěrem jsem se jaksi nechtěl smířit – byla to pro mne výzva. Rozhodl jsem se, že začnu s vývojem a úpravou mého vlastního produktu, kde odstraním určité nedokonalosti a vytvořím úplně nové a ORIGINÁLNÍ chutě včetně tvarů.

Po mnoha pokusech se mi tak povedlo vyrobit a vyprofilovat řadu, která dnes nese název PRODUKTOVÁ ŘADA BIRRACHIPS.

Mému kolegovi jsem dal tyto produkty na ochutnávku a ten řekl, že je to opravdu něco jiného, opravdu super! Jezdí do Indie dál, ale řekl, že něco takového v Indii nemají. V roce 2010 jsem se tedy rozhodl začít malovýrobu BIRRA chipsů, které se tehdy balily do 80g vaniček a měly fantastický úspěch. Protože se všechno naplno a se 100% nasazením dělat nedá, a jsou také nějaké cesty osudu, přišla ta pravá chvíle právě teď, kdy do toho jdeme jako společnost naplno!

Momentálně se vracíme na trh s mnoha inovovanými produkty. V současné době můžete ochutnat produkty hrachové, čočkové s Chilli a Quinoa s Chia semínky. Můžete je koupit pod názvem Classic, Chilli ostrá čočka a Black chips. Další verze se vyvíjí a brzy je budete moci ochutnat i vy.